Paruošta iškart Service range

Ar ieškote aukščiausios kokybės daržovių savo virtuvėje? Norite sutaupyti laiko ir energijos išteklius? Turime Jums sprendimą! Atraskite "Bonduelle Service" asortimentą: paruošti iškart valgyti produktai, kurių dėka atnaujinsite savo valgiaraštį ir pagerinsite kasdienį darbą virtuvėje!

Būdas sutaupyti elektrą virtuvėje

Dėl nuolat kylančių elektros kainų, daugumoje maisto vietų virėjai ar vadovai nekontroliuoja maisto kainų. Kuo sudėtingesnis patiekalų paruošimas, tuo didesnės išlaidos. Tad siūlome Jums išeitį: produktai, kuriems nereikia terminio apdorojimo. "Bonduelle Service range" - tai unikalus gaminių asortimentas, kuriame daržoves galima valgyti po atšildymo be terminio apdorojimo. Naujoviškas greito užšaldymo būdas reiškia, kad galite praleisti laiko ir energijos reikalaujantį ingredientų paruošimo etapą. Atitirpinkite gaminį ir galite mėgautis juo iškart! 

"Bonduelle Service range": saugumo garantas virtuvėje

Tinkamas žaliavų apdorojimas yra vienas iš pagrindinių saugumo elementų virtuvėje, vadovaujantis RVASVT gairėmis. Tai ne tik tinkamai apmokyta komanda, bet ir tinkamų produktų parinkimas bei jų paruošimas. "Bonduelle Service range" produktai dėl gilaus užšaldymo technologijos gali būti vartojami be terminio apdorojimo. 

Atraskite "Bonduelle Service" produktus

Iškart paruošti valgyti produktai - greičiausias būdas pagaminti norimą patiekalą. Šios daržovės pasižymi puikiu skoniu, tekstūra ir natūraliu skoniu.

Pas mus galite rasti jau pamėgtus produktus:

  • Žaliosios ankštinės pupelės
  • Supjaustytos žaliosios ankštinės pupelės
  • Žalieji žirneliai