Pasaulio virtuvė

Pasaulio skoniai kasdien populiarėja. Žmonės nori išbandyti įvairius šalių patiekalus niekur neišvykę - nuo Viduržemio jūros regiono troškinių iki japoniškų "Wok" patiekalų - visi jie sukelia žmonėms smalsumą paragauti. "Bonduelle Food Service" sukūrė pasaulio bei "Wok" mišinius, taip stengdamasi, kad kurti patiekalus Jums būtų lengviau.

Azijietiškas įkvėpimas

Ieškai tobulo skonio kompaniono savo "Wok" patiekaluose? Pasirinkite "Bonduelle" "Wok" mišinius ir sukurkite patiekalą su idealia kombinacija. Jums nereikės rūšiuoti, plauti, lupti ar pjaustyti daržovių - mes viską padarysime už jus.

  • "Wok Indonesia" yra morkų, sojos daigų, ankštinių žirnelių, bambuko ūglių, kaštonų, geltonųjų paprikų bei kiniškų grybų mišinys.

  • "Wok China" yra baltojo kopūsto, morkų, raudonųjų paprikų, ankštinių žirnelių, kukurūzų bei valgomojo dantenio mišinys.

Pasaulio mišiniai 

Naudojant mūsų pasaulio mišinius, makaronų ar ryžių patiekalai įgaus naujas spalvas, kvapus bei skonį. Su jais galite lengvai patiekti savo svečiams skanų, tarptautinį patiekalą.

  • "Indija" mišinys - tai daržovių mišinys, kuriame gausu morkų, snieginių žirnelių, baklažanų.
  • "Marakešo" - tai kepintų cukinijų, morkų, avinžirnių, žaliųjų alyvuogių bei kitų daržovių mišinys.