Jei norite, kad Jūsų patiekalai neatsiliktų nuo dabartinių tendencijų, pasitikėkite grūdinėmis kultūromis! Naujas grūdų su daržovėmis asortimentas padės sužavėti svečius išskirtiniais ir sveikais patiekalais.

 

Remiantis naujausia maisto piramide, grūdai ir daržovės yra gerai subalansuotos ir sveikos mitybos pagrindas. Kruopos yra ne tik sočios ir skanios, jose yra didelis kiekis baltymų, skaidulų, antioksidantų, mikro bei makro elementų. Restoranų lankytojai vis dažniau ieško skanių bei subalansuotų patiekalų - ypač dienos pietų pasiūlyme. Būtent todėl mes sukūrėme naujų produktų asortimentą, kurio dėka kiekvienas restorano virėjas bei šefas galės lengvai įtraukti į meniu kūrybingus patiekalus su grūdais bei daržovėmis bei nustebinti savo svečius.

Naujame "Bonduelle Food Service" asortimente rasite 2 puikiai sudarytus grūdų ir daržovių mišinius: 

 

Daržovių ir speltos mišinys

  • tobula miežių ir kviečių kombinacija su žaliosiomis pupelėmis, pomidorais, raudonosiomis paprikomis, kukurūzais bei svogūnais
  • vos kelios minutės orkaitėje ar keptuvėje ir gausite skanų pagrindinį patiekalą ar neįprastą garnyrą

Daržovių ir grikių mišinys 

  • skrudintų ir virtų grikių kombinacija su moliūgu, pupelėmis Flageolet, pomidorais, svogūnais bei lęšiais
  • vos 15 minučių orkaitėje ar keptuvėje su trupučiu prieskonių ir skanus patiekalas ar garnyras jau paruoštas

 

"Bonduelle Food Service" grūdų su daržovėmis mišiniai yra atsakymas į padidėjusį sveikų patiekalų poreikį restorano svečiams - naudokite mūsų receptus, atraskite naujus skonius ir kurkite skanius patiekalus!