Buddha Bowl

Šie spalvingi dubenėliai yra gausiai užpildyti skaniais maistingais ingredientais. Patiekalo pagrindą sudaro grūdai ir daržovės, kurie yra pagardinti baltymų turinčiais ingredientais, tokiais kaip kiaušinis ar avokadas. Dar galite pridėti mėsos ir žuvies, bet tai tikrai nebūtina!

Buddha bowl taisyklių neturi, Jūs patys galite jį susidaryti ir sudėti patinkančius produktus. Galite maišyti apie 9 tarpusavyje derančius ingredientus ir mėgautis skonių įvairove. Nepamirškite pagardinti patiekalo paskutiniu prisilietimu - riešutais, užpilais ar prieskoniais.

Džiaugsmas žiūrėti ir nepaprastai paprastas paruošimas. Galite vykdyti mūsų paruoštą žingsnių planą ir mėgautis skaniu Buddha bowl.

1 žingsnis: Pasirinkite norimus grūdus

2 žingsnis: Pasirinkite šviežias salotas

3 žingsnis: Sudėkite daržoves

4 žingsnis: ... ir dar daugiau daržovių!

5 žingsnis: Įdėkite ankštinių daržovių

6 žingsnis: Įberkite vaisių, kad jūsų dubenyje būtų daugiau saldumo

7 žingsnis: Jei nesate veganas, gal pridedame žuvies ar mėsos?

8 žingsnis: Pagardinkite patiekalą riešutais, sėklomis, žolelėmis ir padažu

 

Bonduelle paprastumas

Su plačiu "Bonduelle" daržovių asortimentu galite lengvai pasigaminti šį patiekalą. Kviečiame nebijoti eksperimentuoti ir į Buddha bowl įmaišyti mūsų šaldytas bei konservuotas daržoves.

Mūsų "Sous Vide" konservuotose daržovėse yra mažiau drėgmės ir daugiau daržovių traškumo! Galite rinktis Borlotti ir baltąsias pupeles, avinžirnius ar natūraliai saldžius kukurūzus.

Neįprastai šaldyti šviežumui nenusileidžiantys "Minute" produktai yra ruošti garuose, esant aukštam slėgiui. Taikant šią techniką, daržovės nepraranda drėgmės ir išlaiko natūralų skonį bei maistinę vertę.

Su "Bonduelle" gaminiais galite pasigaminti įvairių skonių patiekalų. Nebijokite eksperimentuoti ir patirkite skonių kelionę!